Blog

Flash Oyunlar Yaptırarak Google’da Yükselin

Temmuz 18, 2013 Flash SEO Yorum yapın

flash-ve-google

Bir oyun siteniz var ve bu oyun sitenizi olduğundan daha büyük bir sıra dışı haline getirmek istiyorsunuz. Aynı zamanda Google da belirli başlı kelimelerde üst sıraya çıkmak istiyorsunuz? Bir web site için en önemli unsurlardan birisi de Google çapında büyümek ve kendi sektöründe ki kelimede ilk sıralara oturmaktır.  Buda ancak SEO çalışmalarıyla yapılır. Günümüzde birçok benzer SEO çalışmalarına rastlıyoruz, herkes belli başlı çalışmalarla aynı hedef kelimeyi seçtiğinde pekte etkili bir çözüm olmuyor. Peki, ne yapılmalıdır?

Oyun sitenize başkaları tarafından yapılan birçok oyun eklediniz ve bu Flash oyunlarda ki reklamları göz ardı ettiniz. Peki ya sizin de böyle oyunlarınız olmasına ne dersiniz? Orijinal olarak yaratacağınız bir oyunu, sizin Flash oyun web sitenizin reklamıyla birlikte yazılımını yapmamızı ister misiniz?

Son zamanlarda en çok popüler olan oyunların ya da bu gibi oyunların benzerlerini yaratarak, rakiplerinizin web sitelerinde bu oyunları kullanmalarına imkân sağlayarak hem Google açısında hem de sizin reklamınız sayesinde kalıcı olarak ziyaretçi gelmesini sağlayabilirsiniz.

Google, rakiplerinizde sizin reklamınızı gördüğünde size daha çok değer vereceğinden emin olabilirsiniz. Flash oyunun bulunduğu farklı bir siteden sizin sitenize ise, Flash oyun dolarken ve farklı alanlarda ki bölümlere web sitenize giden bir link eklediğimizde, isteyen ziyaretçi sitenize girebilir ve çeşitli oyunlarınızı oynayarak vakit geçirebilir.

Flash oyun, Flash web site ve intro gibi birçok hizmetimizin bulunduğunu belirtmek ister, sizlere de bu gibi hizmetlerimizden yararlanmanızı öneririz. Günümüzde çoğu webmasterların tercih ettiği bir reklam türüdür. Oyun yazılımında ki fiyatlandırmayı, zorluk ve oyunun uzunluğuna, seviye atlayışına göre belirtmekteyiz. Yazılan Flash oyunlarında 1 haftalık bir desteğimiz olmasıyla beraber, oyun başına istenildiği takdirde Flash Intro gibi eklemelerinizi de yapabiliriz. Sadece oyun için değil Flash üzerine yaptırmak istediğiniz web site tasarımı ya da introlarınız da ilgi ve özenle hazırlanır.

Bir Cevap Yazın