Blog

Flash Oyunların Faydaları

Temmuz 18, 2013 Flash SEO Yorum yapın

angry-birds

Yaz aylarının gelmesiyle okulların tatil olması, oyun sitelerinin ziyaretçi sayısının artmasına yarar sağlıyor. Flash oyun sitelerinin birçoğuna giren çocukların, bu Flash oyunları oldukça çok seviyor ve devamlı olarak günlük ya da belirli aralıklarda oynuyorlar. Günümüzde artık bilgisayara yükleyerek değil internet siteleri üzerinden birçok ufak veya büyük maceralı, akıl, çocuksu veya bu tür oyunlara ilgi gösteriliyor. Çocuklar, birçok sitede bulunan aynı oyun ya da aynı mantığı olan oyunlardan son zamanlarda oldukça sıkılıyorlar. Bu nedenle farklı Flash oyunların yazılması, hem siteniz açısından devamlı ziyaret kazandırırken hem de rakiplerinizin sizin sitenizde ki yeni oyunları kendi sitelerine içerik olarak eklemeleri, size (+) kazandıracaktır. Bu (+) hem Google hem de ziyaretçi açısından olacaktır.

Yazdırdığınız bu Flash oyunun belli başlı yerlerinde sitenizin birkaç reklamı olacaktır. Hatta oyun yüklenme aşamasında bile sizlere tıklama izni verecek ve bu tıklama sonucunda ziyaretçiyi sitenize yönlendirebilirsiniz. Bu şekilde yazdırdığınız oyun yardımıyla rakip oyun sitelerinizden ziyaretçi getirtebileceksiniz. Bir diğer avantaj ise Google açısında sitenize olacaktır. Yazdırdığınız bu oyunda bulunan sitenizin adresi sayesinde Google, rakibinizde site adresinizi görecek ve kısa zamanda rakibinizi sizi dost sitesi olarak gördüğünü ifade eden bir bot görüntü oluşturacaktır. Böylelikler birkaç rakibinizden dahi kısa zamanda link almış olacak, rakibinizle yarıştığınız kelimelerde üst sıralara çıkma hakkına sahip olacaksınız.

Sizde bu uygulamayla kısa sürede sitenize hem ziyaretçi çekebilir hem de Google yönünden çok şanslı olabilirsiniz. Özgün, orijinal oyunlar yazdırmak için hemen araştırmalara zaman kaybetmende başlamalısınız.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın